Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Сімферополь завершив першу хвилю Адвокаційних клубів, що прокотилася Україною

03:00, 15.05.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Сімферополь завершив першу хвилю Адвокаційних клубів, що прокотилася  Україною. І хоча це була п’ятниця 13, а  небо за вікном рясно здобрювало місто зливами та градом, експерти, перекрикуючи гуркіт грому, зуміли створити  надзвичайно дружню та продуктивну та атмосферу заходу.

 

Першою своїм досвідом поділалась Вікторія Орел, журналіст, що має багатий досвід власних журналістських розслідувань.  Потім учасники почули ґрунтовний кейс від одного з найдосвідченіших громадських діячів Криму – Ескендера Барієва, про застосування громадських слухань при вирішенні самих різних конфліктних ситуацій між владою та громадянами. На прикладі 18 громадських слухань, що проводились на території всього Криму у територіальних громадах різних рівнів, учасники отримали детальну інструкцію про підготовку та проведення подібних заходів. Питання від учасників перевели розповідь у русло підступних каменів на шляху реалізації подібних заходів. 

 

  Також учасники висловили бажання вислухати досвід одеситів. Чорний Олексій поділився багатим досвідом вирішення конфліктів та припиненням діяльності корупційних схем шляхом роботи зі ЗМІ та акціями прямої дії.

  

 

По завершенню регіональних кейсів учасники прослухали лекцію від одного з кращих блогерів країни – Олени Білозерської. Нікого з учасників не залишила байдужими емоційна розповідь про можливості та загрози блогерської діяльності. Особливу зацікавленість слухачів викликали розповіді про обшуки на квартирі пані Олени, які за останній рік відбулися вже двічі. Причому під час останнього обшуку органи правопорядку зіпсували 3 з 4 конфіскованих жорстких дисків. Ці приклади заставили задуматись над необхідністю швидкого обєднання зусиль громадянського суспільства для протидії свавіллю влади.

Захід проводився командою "Демократичного альянсу" у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID)

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА