Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Підприємці Феодосії планують вивести на чисту воду корупційну владу

02:45, 07.10.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Після проведеної акції під стінами міської ради підприємці Феодосії таки отримали відповіді на свої запити. Хоча чиновники намагалися якомога менше відповідати на болючі питання щодо коштів, отриманих цього літа, та щодо принципу розподілу торгівельних місць на проспекті Айвазовського (набережна в Феодосії) - відповіді надійшли.

"Закон України "Про доступ до публічної інформації" діє", - каже голова Кримського осередку Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК. - "Разом із підприємцями ми провели навчання, після якого зробили майже 50 інформаційних запитів, на які влада вимушена була відповісти. Вони намагалися багато чого сховати від людей, але таємне стало наявним.

Підприємці обурені зухвалими відповідями чиновників міської ради. Тому ми разом підготували ще більше запитів, ніж в перший раз. Ми маємо знати більше! Ми бажаємо отримати копії рішень ради, документи підпримств, які задіяні в корупційних схемах".

ДемАльянс Крим Феодосія

Актив Демократичного Альянсу разом з підприємцями звернувся до Феодосійської міської ради з повторними запитами щодо тих питань, на які можновладці спробували не відповідати, а окремо (у звязку з чисельними порушеннями інформаційних прав громадян-підприємців) - із зверненням до прокурора міста Данііла СТАДНИКА щодо проведення перевірки виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформаці" у Феодосійській міській раді.   

Підприємці переконані: "Влада ніяк не може зрозуміти, що все стало інакшим. Ми зрозуміли, що в нас є право знати все про нашу владу, а у чиновника є обоязок нам це повідомити. Крім того, законом за порушення наших прав передбачена відповідальність. Зараз ми вимагаємо від прокурора вже не тільки відновлення наших прав, а й притягнення винних до відповідальності. Ми змусимо міську владу рахуватися з думкою громади".

Підприємці заявляють, що вже знають, що саме відбувалося цього літа та всі інши роки в Феодосії у ситуації з наданням аренди місьць на набережній.

"Ми знаємо, чому та як у феодосійців вкрали їх право на вільне підприємництво. Ми пропонували чиновникам зупинитись та відновити права підприємців. Але влада не бажає слухати людей, тому ми вимушені діяти та вже збираємо докази, щоб цю владу, конкретно кожного з порушників, звільнити", - заявляє Сергій МОКРЕНЮК. - "Це абсолютно виважене рішення групи підприємців", - каже демальнсівець, - "тому що можновладці своїми діями відібрали в людей спочатку їх роботу, а потім будь-які можливості вичерпати протистояння".


Прес-служба

Кримської республіканської організації політичної партії Демократичний Альянс

       

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА