Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Міліція тисне на неугодних депутатів Коктебеля

17:13, 18.09.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Кримський ДемАльянс отримав документи, що свідчать про тиск міліції на депутатів, які вирішили піти проти Партії регіонів.

Зокрема, до Коктебельської селищної Ради кримські міліціонери подали запит, відповідно до якого вимагають виконуючого обов’язки голови ради Грищака В.І. надати на п’ятьох депутатів майже всю можливу інформацію щодо майнового стану (декларації, відомості про наявність майна, в тому числі земельних ділянок), а також звіти про виконання ними своїх депутатських обов’язків перед громадою, а також наявність укладених угод з бюджетними організаціями.
 
«Запит зроблено ніби по кримінальному провадженню, яке внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань ще два місяці тому. Але юридично міліціонери вимагають надати відомості не в рамках кримінального провадження відповідно до КПК України, а посилаючись лише на Закон України «Про міліцію».
 
Напевно, міліція знову вдалася до свого улюбленого способу тиску – фальшування матеріалів кримінального провадження», - каже демальянсівець, адвокат Сергій МОКРЕНЮК.
 
Цікавим є факт, що депутати, щодо яких подано запит, жодним чином, окрім своєї громадської роботи, між собою не пов’язані – відсутні будь-які родинні, професійні, бізнесові або інші зв’язки.
 
Вказане безсумнівно свідчить про виконання кримською міліцією вказівки щодо збору інформації та тиску саме на цих депутатів в зв’язку з тим, що вони покинули ряди Партії регіонів.
 
На думку голови Кримського Демократичного Альянсу Сергія МОКЕРНЮКА метою таких дій є бажання спробувати лишити цих людей своїх депутатських мандатів, а також шляхом залякування тиснути на інших депутатів з місцевої фракції Партії регіонів, які вже сьогодні відмовляються голосувати за вказівкою.
 
«Одним з головних чинників такого свавілля є помилкова думка кримських регіоналів, в першу чергу пана Могильова, ніби-то вони контролюють процеси в Феодосії. Коктебельска громада сьогодні постала проти безглуздого рішення Ради Міністрів Криму про виділення земельної ділянки підприємству, близькому до одного з членів Партії Регіонів, для розробки кар’єру біля Карадагського заповідника та самого селища», - коментує ситуацію Сергій МОКРЕНЮК.
 
«Переслідуванням своїх бувших партійців вони намагаються тиснути на громаду, але я переконаний, що місцеві жителі не дозволять їм цього зробити. Коктебельці проти кар’єру! А ми, кримська команда Демократичного Альянсу, повністю підтримаємо громаду в такому рішенні», - додав він.
 

Прес-служба

       

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА