Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кримчани домовились про спільні адвокаційні кампанії

03:00, 27.06.2011

Автор: Адміністратор

Новина

24 червня в Сімферополі пройшло друге засідання Адвокаційного клубу.

Учасниками клубу стали представники громадських організацій з різних куточків Криму.

Були представники Сімферополя, Севастополя, Ялти, Армянська і навіть Керчі.

 

 

Засідання також відвідали представники організації Pact:

директор проекту UNITER Роланд Ковач,

заступник директора проекту  Ірина Білоус

та представник організації в Криму Ельмаз Муджабаєва.

 

 

На початку засідання Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько розповів учасникам клубу про механізми планування адвокаційних кампаній: починаючи від вибору проблеми і закінчуючи стратегічним плануванням.


Згодом учасники клубу визначили головні проблеми мешканців Криму, і голосуванням визначили 4 адвокаційні кампанії, які їм цікаво було б реалізовувати спільними зусиллями.

 

 

Це такі кампанії як: «Землю і нерухомість – під контроль громадськості» (вирішення проблеми непрозорого та нечесного розподілу владою  землі та квартир), «Доступ до інформації» (проблема ігнорування запитів на інформацію, або відповіді не по-суті), «Місця вільні від тютюнового диму» (проблема відсутності визначених органами місцевого самоврядування громадських місць в яких заборонено палити), «Гроші в сміття, чи сміття – в гроші?» (проблема несанкціонованих сміттєзвалищ Бахчисараю».


Адвокаційні кампанії розроблювалися за методикою «Динамічної мережі», розробленою Тарасом Плахтієм, з деякою модернізацією: для того, щоб склад перехресних груп постійно змінювався, учасники стаціонарних груп після кожного кроку змінювали свої номери.

 

 

Результат роботи виявився доволі якісним: не зважаючи на  обмеженість часу (4 години) групи презентували цікаві проекти кампаній. Кампанії з доступу до інформації та контролю за розподілом землі та комунального майна навіть зацікавила представників Pact  як можливі для реалізації на національному рівні в рамках конкурсу проектів, який має бути невдовзі оголошений цією міжнародною організацією..

Захід реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА