Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Крим знову звертається до Генпрокурора Пшонки з вимогою покарати сбушника

17:24, 09.10.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Жителі Криму та місцева команда Демократичного Альянсу вимагають від Генерального Прокурора Віктора ПШОНКИ та Міністра юстиції Олени ЛУКАШ справедливого розслідування справи щодо ДТП з двома жертвами, підозрюваним у якій є працівник СБУ Михайло АНІСІМОВ. Розпочато публічний збір підписів під зверненням від кримчан.

Вже минуло більше місяця з того часу, як прокуратура Кримського гарнізону з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері, на підставі експертних висновків сповістила досі співробітнику (!) СБУ Михайлу АНІСІМОВУ про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб).

“Слідство явно “гальмує” справу, за місяць не було зроблено нічого! Натомість АНІСІМОВ встиг подати заперечення щодо свого статусу підозрюваного у справі і призначити - навіщо? - повторну експертизу в Києві. Висновки по ситуації зробити не важко, тому ми знову діємо”, – коментує ситуацію адвокат водія швидкої, лідер Кримського ДемАльянсу Сергій МОКРЕНЮК.

Родичі потерпілих в ДТП та громада Феодосії вважають, що суд та правоохоронні органи сприяють затягуванню розслідування та викривленню обставин злочину на користь працівника СБУ Михайла АНІСІМОВА.

Стартував публічний збір підписів під зверненням до:

  • Генерального Прокурора Віктора ПШОНКИ та Міністра юстиції Олени ЛУКАШ з вимогами про забезпечення справедливого розслідування, в тому числі швидкого та незалежного проведення судових експертиз - в кримінальному провадженні.

  • Міністра охорони здоров’я України Раїси БОГАТИРЬОВОЇ щодо забезпечення належного захисту працівників медицини, катастроф, під час виконання ними професійних обов’язків.

ДемАльянс закликає всіх жителів Криму поставити свій підпис під зверненням, адже працівники Швидкої Допомоги працюють для українців і лишати їх загибель без відповідного законного покарання винуватим не можна.

Збір підписів триватиме до 16 жовтня  в багатьох населених пунктах Криму. Ви можете приєднатися до збору, написавши на або подзвонивши по телефону 099 544 1З 02. Завантажити бланк звернення і підписів.


Довідково:

Сім місяців тому, 9 березня 2013 року, в Феодосії на перехресті вулиць Сімферопольське шосе та Чкалова сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля Фольцваген Пассат, під керуванням співробітника Служби Безпеки України Анісімова М.М. та карети Швидкої Допомоги. Під час ДТП загинули лікар карети швидкої Ігор СЕРГЄЄВ та фельдшер Аліме БЕРБЕРОВА.

Громада Феодосії вже висловлювала своє обурення якістю розслідування та вимагала покарати винного, вийшовши на мітинг під прокуратурою Феодосії в березні та пройшовши ходою від міста ДТП до будівлі Феодосійського відділку СБУ в квітні цього року.


 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА