Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Гія, Крим пам’ятає Тебе!

03:00, 17.09.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

16 вересня в Сімферополі відбувся вечір пам'яті відомого українського журналіста Георгія Гонгадзе. Ініціаторами заходу стали представники Кримського республіканського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Демократичний Альянс" спільно з Центром регіонального розвитку "Топ-кая". 

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих і зниклих без вести журналістів, а також долучилися до обговорювання стану свободи слова в Україні та небезпеки діяльності працівників мас-медіа.

У ході вечора під відкритим небом пройшов показ відеороликів, що розповідають про історію зниклого журналіста та розслідування його вбивства.

 «Гія, Крим пам’ятає Тебе!», - наголосила голова КРО ВМГО "Демократичний Альянс"  Світлана Єрещенко.

Також ДемАльянсівці відмітили, що вечір пам’яті Гонгадзе – це старт подібних заходів.

Так, з 19 по 24 вересня в Сімферополі в арт-кафе Marmelad буде проходити  фотовиставка «Під PRESSом», метою якої є привернення уваги широкої громадськості до проблем цензури та утискання в Україні свободи слова.

Крім цього  23 вересня в арт-кафе арт-кафе Marmelad буде проведена дискусія „Цензура в Україні: методи ефективної протидії (можливості нового закону «Про доступ до публічної інформації».

Гостями заходу стануть: Вахтанг Кіпіані, журналіст, редактор сайтів “Владометр”, “Історична правда”, м.Київ, Наталія Соколенко, журналіст СТБ, м.Київ, Лілія Буджурова, головний редактор  «Первая Крымская», м.Сімферополь, Валентина Самар, керівник проекту "Центр журналістських досліджень", директор "Інформаційного прес-центру», м.Сімферополь, Юлія Голодникова, голова ГО «Центр медіа-освіти та медіа-психології», м.Сімферополь.   

 

Наталія Задорожна,

Прес-секретар

Кримського республіканського осередку

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

"Демократичний Альянс".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА