Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Феодосія: підприємці відправили в мерію 50 сувенірних гранат-запитів

03:56, 14.09.2013

Автор: Адміністратор

Новина

50 інформаційних запитів відправили в міську раду феодосійські підприємці в рамках кампанії із захисту свого права на вільне підприємництво. Кампанія підтримується місцевим ДемАльянсом, і його голова Сергій МОКРЕНЮК активно консультує активістів.

Всього за тиждень підприємці-сувенірщики змогли обїєднатися, розробити план дій проти свавілля влади, пройти термінове навчання з використання Закону України "Про доступ до публічної інформації" від Сергія МОКРЕНЮКА та підготувати устав майбутньої громадської організації.

"Проблема незаконних поборів дуже гостро стала в Феодосії саме цього літа, коли представники влади змушували підприємців сплачувати додаткові, не передбачені договорами, 10-15 тисяч гривень з кожного торгівельного місця. Наразі це вибухнуло", - розповідає голова Кримського Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК.

"Люди об'єдналися і бажають зупинити здирництво, непрозорий розподіл торгівельних місць та припинити злочинне свавілля влади. Ми допомогаємо їм організаційно та методично. Безумовно, команда Кримського осередку Демократичного Альянсу підтримала таку антикорупційну ініціативу підприємців", - наголошує Сергій МОКРЕНЮК.

50 символічних сувенірних гранат-запитів на інформацію мають надати громадскості інформацію про те, скільки з виплачених підпириємцями грошей потрапило в міський бюджет. І одночасно - показати, скільки грошей потрапило незаконним шляхом в кишені можновладців.

В найближчих планах феодосійських підприємців створення громадської організації для захисту своїх прав на вільне підприємництво.


Прес-служба

Кримської республіканської організації політичної партії Демократичний Альянс

       

 

 

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА