Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

«Демократичний Альянс» прийшов до Криму

03:00, 04.07.2011

Автор: Адміністратор

Новина

2 липня в Сімферополі пройшла установча конференція зі створення Кримського республіканського відділення ВМГО «Демократичний Альянс».

На конференції були присутні 12 осіб з різних міст Криму і координатор «Демократичного Альянсу» по Південному регіону Олексій Чорний.

Олексій Чорний розповів присутнім про «Демократичний альянс», цілі та завдання організації, перспективни плани розвитку. Кримчани, в свою чергу, задавали свої питання: про структуру організації, про принципи управління і т.п.

Спільним рішенням установчої конференції стало відкриття в Криму Республіканського відділення «Демократичного Альянсу».

Головою Кримського відділення більшістю голосів була обрана Світлана Єрещенкоглавою секретаріату - Рінат Шаймарданов.

Також на конференції було обрано правління Кримського відділення. В силу специфіки Криму, було вирішено обрати правління з семи осіб і включити до складу правління представників Севастополя та Ялти - як міст з високим потенціалом розвитку місцевих осередків «Демократичного Альянсу».

Світлана ЄрещенкоУ підсумку, до складу правління Кримського відділення увійшли:

Світлана Єрещенко - голова Кримського відділення
Рінат Шаймарданов - глава Секретаріату Кримського відділення
Олексій Шостакович - Севастополь
Євген Бондаренко-Ялта
Юлія Кривошеїна
Дмитро Круглов
Олексій Єфремов

На конференції був також прийнятий орієнтовний план робіт на 2011 рік. Згідно з планом, на початку своєї діяльності Кримське республіканське відділення «Демократичного Альянсу» буде розвивати дві основні програми: Програму з доступу до інформації і Програму «Земля і житло - під контроль громадськості».

Першою громадської презентацією Кримського відділення, згідно спільного рішення установчої конференції, стане прес-конференція, на якій кримчанам буде презентовано як саме кримське відділення, так і план його дій.

Прес-центр
Кримського республіканського відділення
ВМГО «Демократичний Альянс» 

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА