Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс почав моніторинг доступності та відкритості влади в Радомишлі

00:00, 19.04.2016

Автор:

Новина

Моніторинг почали з місцевої ради, але в планах партійців зрозуміти загальну картину по всім державним установам та організаціям міста та району

Визначили такі основні критерії:
1. Сайт, або сторінка в соціальній мережі;
2. Звіти про діяльність в місцевих/районних ЗМІ;
3. Дні та години прийому громадян;
4. Вільний доступ до декларації посадовця;
5. Спільне фото партійця з посадовцем.

Вже є перші результати моніторингу. Міський голова Соболевський О. В. в жодній з соціальних мереж не зареєстрований; за його дорученням інколи з'являються публікації в газеті "Зоря Полісся"; вівторок-четвер - дні прийому громадян; декларація тут; від фото з депутатом відмовився.

Перший заступник Свіца С. І. нещодавно видалив свій акаунт в фейсбуці; часто співпрацює з кореспондентом сайту radomyshl.com, та безпосередньо наповнює сайт міської ради проектами рішень та рішеннями; дні прийому громадян - вівторок-четвер, але якщо приходять люди в інші дні, то не відмовляє; декларація є; від фото не відмовився.

Секретар міської ради Легенчук В. П. Не рідше як раз на місяць публікується інформація в газеті "Зоря Поліся", готує інформацію для розміщення на сайті міської ради; дні прийому - вівторок-четвер, і так само приймає громадян коли ті звертаються; декларацію має; від фото з депутатом міської ради Олександром Папірним не відмовилась.

Висновки робити зарано, але після опрацювання загальних результатів активісти обіцяють оприлюднити рейтинг відкритості влади міста. Слідкуйте за оновленнями на сторінці партії.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА