Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Позиція фракції «ДемАльянс» щодо деяких питань ХХІ сесії Чернігівської міської ради

10:58, 10.07.2017

Автор:

Новина

За ініціативи фракції «ДемАльянс» та особисто депутата міськради Ярослава Ковтуна, депутатський корпус затвердив зміни до Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова в контексті зменшення пайового внеску на інфраструктуру з 10% до 0,01% від вартості будівництва для будівель промислового призначення. Це зменшення пайового внеску має підвищити інвестиційну привабливість міста та допоможе ефективно розвиватися місцевим виробникам.

Підтримали  Порядок демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова та відповідні зміни до Програмизабезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради на 2017 рік в контексті виділення додаткових 371,4 тис.грн. ДемАльянс постійно виступає за забезпечення благоустрою та врегулювання проблеми з існуванням незаконних МАФів в місті.

Підтрималиініціативу міського голови про створення районного парку на території зеленої зони, обмеженої вулицею Кільцевою, багатоквартирною житловою забудовою по вулиці Генерала Пухова та садибною забудовою по вулицям Генерала Пухова, Бобровицькій та Всеволода Ганцова. Також підтримали, ініційоване «Самопоміччю» та депутатом Соколюкомзвернення міської ради до Чернігівської обласної державної адміністрації щодо передачі двох земельних ділянок державної власності у комунальну власність, які наразі не увійшли до новоствореного районного парку. Вважаємо, направлення цього звернення саме міською радою матиме відповідні юридичні наслідки та більший вплив на Чернігівську ОДА для остаточного вирішення питання щодо заборони забудови Березового Гаю.

Незважаючи на певну дискусію щодо рівності для політичних суб’єктів в користуванні комунальним майном, підтримали не підвищення зонального коефіцієнту орендної плати для Чернігівської обласної організації Народного Руху України за користування приміщенням, яке знаходиться у власності територіальної громади міста. Сподіваємося, представники чернігівського Народного Руху дотримуються своєї обіцянки та вже найближчим часом зможуть реалізувати свою ідею зістворення локального музею здобуття незалежності України у нас в місті, який буде цікавий для містян та відкритий для всіх бажаючих.

В той же час, не підтримализміни до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки в контексті чергового збільшення витрат на будівництво пункту тимчасового утримання тварин (на 3127,8 тис. грн.) та робіт з реконструкції гідротехнічної споруди на р.Стрижень по вул. Героїв Чорнобиля (на 1739,9 тис. грн.). На думку членів фракції «ДемАльянс», управління ЖКГ наразі не змогло обґрунтувати таке значне додаткове виділення коштів, чітко пояснити чому проектно-кошторисна документація значно змінюється вже по ходу будівництва зазначених обєктів, а відповідні зміни не пройшли обговорення з громадськими активістами.

Щодопризначення нового секретаря міської ради та нового голови депутатської комісії з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції. Фракція ДемАльянсу в черговий раз наголошує, що подібні кадровіпризначення мають проходити через широкий діалог зі всіма фракціями та шляхом публічного представлення самих кандидатів, а не результатом непрозорих кулуарних домовленостей окремих політичних сил з міським головою.

Також не підтримали зміни до Регламенту міської ради щодо процедури обрання та звільнення секретаря міської ради. Зазначена процедура не повинна змінюватися безпосередньо перед голосуванням або під конкретного кандидата.

Будемо раді почути ваші коментарі  та пропозиції щодо збільшення ефективності роботи фракції партії «ДемАльянс»  в Чернігівській міській раді.

Прес-служба

Чернігівської міської організації

політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс)

Всі новини

© 2011–2017 | Команда ДА