Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кандидати на посаду директора КП Київтранспарксервіс

00:00, 23.11.2017

Автор:

Новина

Київ потребує принципово нового підходу до паркування. Місто та його дороги більше не витримують додаткових навантажень корупційними схемами та відсутністю управління.

«Київтранспарксервіс» забажало очолити 19 осіб. Це рекордна кількість претендентів. Шанси на обрання найбільш достойного управлінця підвищуються. І ми не маємо права їх змарнувати. Я звертаюся до жителів столиці та прошу особливо уважно придивитися до кандидатів. Можливо саме ви зможете надати нам, Комісії додаткові відомості, які врятують Київ від хабарника, або, навпаки, подарують столиці талановитого управлінця, який змінить усе», - звертається представниця ДемАльянс Київ Христина Морозова, яка входить до складу Комісії з обрання керівників транспортних КП.   

Якісно налагоджена діяльність цього підприємства є дуже важливою для вільного пересування дорогами міста, має великі перспективи для наповнення столичного бюджету. Пропри  це досі КП є збитковим, столичними парковками водії не користуються - надають перевагу першому ліпшому узбіччю, комунальники не можуть через це якісно прибирати сніг, обсяги заробітку КП є невизначеними. Тож сподіваємось на нового директора підприємства, яке належить киянам. Директора, якого громада обере колективно та відповідально.

Бардаков Євген Віталійович. Освіта вища, Спеціаліст з правознавства.

Загальний стаж роботи - понад  9  років.

01.02.2008 – 22.11.2010 – Війський апеляційний суд, секретар судового засідання

23.11.2010 – 02.04.2014 -  Вища кваліфікаційна комісія суддів України, консультант, головний спеціаліст

03.04.2014 – 27.12.2014 –Апарат Верховної ради, помічник консультанта народного депутата Бондарчука О.В.

25.12.2014 – 31.03.2015 – перебував на обліку в Дарницькому центрі зайнятості м. Києва

01.04.2015 – 19.06.2015 - Апарат Верховної ради, помічник консультанта народного депутата Супруненка О.І.

14.09.2017 –по теперішній час ДП «Центр обслуговування громадян», державний реєстратор

Білосвіт Микола Володимирович. Інженер по експлуатації бронетанкової та автомобільної техніки. Освіта вища, спеціальність «Менеджмент організацій». Стаж роботи на керівних посадах – понад 14 років.

01.08.1998 – 31.12.1998 – служба у Збройних Силах України

04.01.1999 – 05.07.1999  - ТОВ «Енергоресурс», співробітник чергової служби

07.07.1999 – 19.08.1999 – Державне науково-виробниче підприємство «Дельта», інженер бюро МТС

20.08.1999 – 22.12.2000 – Комунальне автотранспортне підприємство 13031, начальник відділу експлуатації

26.12.2000 – 28.09.2001 – ТОВ «Союз-Авто», заступник директора

01.10.2001 – 01.11.2004 – ТОВ «Віта Транс-Світ», генеральний директор, старший ревізор

15.04.2005 – 12.02.2008 – «Головавтотрансінспекція мінтрансзв’язку» Територіальне управління інспекції у м.Києві, начальник відділу ліцензування, головний спеціаліст, провідний спеціаліст

15.05.2008 – 19.11.2010 – «Головавтотрансінспекція мінтрансзв’язку» Територіальне управління інспекції у м.Києві, начальник відділу ліцензування

15.04.2011 – 03.01.2012 – ПП «Торговий дім «Везувій інвестмент 2010», начальник автостанції «Київ»

01.06.2012 – 27.12.2016 – ПП «Торговий дім «Везувій інвестмент 2010», начальник відділу перевезень, заступник начальника автостанції

29.12.2016 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», начальник управління договірної роботи, заступник директора з організаційних питань, перший заступник директора з організаційних питань, начальник управління закупівель

Є членом громадської спілки «Всеукраїнське обєднання учасників АТО «Українці-разом» та президент громадської спіки «Федерація футболу учасників АТО.

Верига Любомир Степанович. Освіта вища. Спеціальність «Правоохоронна діяльність». Кваліфікація – «Юрист».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 5 років.

16.12.1998 – 18.10.1999 – Чернівецький обласний Український музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, артист балету

24.10.2001 – 06.11.2015 - Служба в органах внутрішніх справ України

07.11.2015 – 07.04.2017 – Головне управління національної поліції в Київській області, служба в поліції

18.08.2017 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», начальник відділу контролю якості надання послуг

Головін Роман Григорович. Освіта вища, спеціальність - «Високоефективні процеси обробки». Кваліфікація – «Інженер-механік»

Спеціальність - «Фінанси». Кваліфікація – «Економіст-фінансист». Спеціальність - «Державне управління». Кваліфікація – «Магістр державного управління». Стаж роботи на керівних посадах – понад  11 років.

06.05.1998 – 24.10.2001 - Золотоніський міськвиконком, завідувач відділом, начальник відділу

18.04.2002 – 30.08.2002 - Золотоніський міськвиконком, керуючий справами

01.09.2004 – 12.11.2004 – апарат Верховної ради, помічник консультант народного депутата України Бойка В.О.

10.06.2005 – 31.03.2006 – Державний комітет України з державного матеріального резерву, заступник голови

11.02.2011 – 28.07.2011 – Київський академічний театр юного глядача на Липках, заступник директора з фінансових питань

29.08.2011 по теперішній час – ТОВ «Маруна Нью», директор

Котушенко Микола Анатолійович. Освіта вища, Магістр права.

Стаж роботи на керівних посадах – 11 років.

07.09.2006 – 02.11.2006 – Солом’янський районний суд м.Києва, діловод, секретар судових засідань

03.11.2006 – 16.12.2015 – директор приватного підприємства «К-А-Н», автотранспортні послуги

28.12.2015 – 04.09.2017 – генеральний директор Державного підприємства «Київпассервіс», автостанційні послуги.

Тимчасово не працює

Є членом громадської організації «Майбутнє країни».

Є членом політичної партії «Майбутнє країни»

Крочак Сергій Васильович. Освіта вища, інженер, юрист.

Стаж роботи на керівних посадах – понад 5 років.

23.06.1990 – 01.11.2012 – Служба в Збройних Силах України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України

2013-2015 р.р. – підприємницька діяльність, як фізична особа-підприємець

16.11.2015 – 12.07.2016 – ПАТ « Креді Агріколь банк» - головний спеціаліст

25.10.2017 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», заступник начальника Служби  з безпеки  контролю якості надання

Кузьмін Денис Вікторович. Освіта вища, спеціальність «Правознавство». Спеціальність «Економіка господарства», кваліфікація – «Економіст»

Стаж роботи на керівних посадах – понад 3 роки.

01.07.2004 – 09.10.2005 –ТОВ «Позняки-Сервіс», головний інспектор

24.10.2005 – 30.07.2007 – ТОВ «Дніпро-парксервіс», юрисконсульт

01.08.2007 – 13.07.2009 КП «Київтранспарксервіс», начальник юридичного відділу, заступник директора

03.08.2009 – 19.08.2009 - перебував на обліку в Оболонському районному  центрі зайнятості

2008.2009 – 26.04.2010 – ДП «Служба міжнародних автомобільних перевезень», начальник відділу

27.04.2010 – 30.06.2015 – ТОВ «Ауді-Центр Київ», юрисконсульт

07.05.2012 – 31.03.2014 - ТОВ «Ауді-Центр Київ», заступник генерального директора за сумісництвом

листопад 2016 – по теперішній час директор Громадської організації «Крок за кроком»

Лейковський Петро Валерійович. Освіта вища, інженер. Спеціальність - «Автоматизація технологічних процесів та виробництв»

Стаж роботи на керівних посадах – понад 2 роки.

26.09.1986 – 23.04.1987 – Київський завод «Електропобутприбор»- слюсар

15.08.1989 – 25.10.19993 – Київський завод «Електропобутприбор»-слюсар

14.12.2000 – 31.10.2014 – Служба в органах внутрішніх справ України

01.11.2014 – 13.12.2016 –  Служба в Державній пенітенціарній служби України

27.10.2017 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», начальник відділу договірної роботи

Олійник Іван Іванович. Освіта вища, магістр. Спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 11 років.

15.10.1981 – 01.05.1994 – служба у Збройних Сил України

02.12.1994 – 30.04.1998  - ТОВ «Простір», директор

04.05.1998 – 01.09.1999 – ТОВ «Екс Лєгіон», механік-моторист, начальник ділянки

02.09.1999 – 31.03.2000 - ТОВ «Простір», голова правління

03.04.2000 – 01.09.2000 – ЗАТ «Укрхімремобладнання», начальник дільниці

11.03.2009 – 11.03.2014 – КП «Дніпропарксервіс», директор

17.10.2016 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», начальник Служби паркування, головний спеціаліст

Падалка Сергій Миколайович. Освіта вища, спеціальність -«Електрифікація залізничного транспорту», кваліфікація – «інженер шляхів сполучення-електромеханік». Спеціальність – «Монтаж і наладка систем контролю і автоматики», кваліфікація – «техніка електромеханіка».

Стаж роботи на керівних посадах – понад  20 років.

01.09.1980 – 24.09.1981 Донецьке спеціалізоване налагоджувальне управління «ТепплоЕнергоАвтоматика», електрослюсар

05.07.1983 – 26.08.1983 Дніпропетровське локомотивне депо. Придніпровької дороги,  помічник машиніста електровоза

19.08.1986 – 20.07.1987 Коростенський участок електрозабезпечення, Південно-Західної залізниці, електромеханік високовольтних вимірювань та кабельного господарства, начальник ремонтно-ревізійного цеху.

21.07.1987 – 31.12.1990 Коростенський ГКУкраїни,  інструктор організаційного відділу.

03.01.1991 – 24.06.1997 Котовська Дистанція Електрозабезпечення, начальник, електромеханік, старший електромеханік РРУ ремонтно-ревізійного участка

24.06.1997 – 16.11.2010 Промислово-комерційне підприємство «Електро-Лев», директор, генеральний директор.

19.11.2010 – 01.02.2011 Приватне підприємство «Група компаній «Фінг»,  генеральний директор.

14.02.2011 – 31.03.2011 ТОВ «Централізована резервна компанія», директор.

21.06.2011 – 05.12.2011 ТОВ «Група компаній «БЕТІ», директор.

06.12.2011– по теперішній час  Приватне підприємство «Група компаній «Фінг», генеральний директор.

Пасічник Дмитро Васильович. Освіта вища, спеціальність «Міське будівництво та господарство», кваліфікація – «Інженер-будівельник»

Спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 4 роки.

07.04.2003 – 19.04.2003- ЗАТ «СВС «Дніпро», електромонтажник

01.10.2005 – 10.03.2010 – ПАТ «Столична Нерухомість», фахівець, головний фахівець, начальник відділу

15.03.2010 – 06.07.2012 – Територіальне управління Головавтотрансінспекція у Черкаській бласті, головний спеціаліст

10.09.2012 – 15.01.2016 – Управління укртрансінспекції у Київській області, старший державний інспектор, головний спеціаліст, заступник начальника відділу

16.01.2016 – 18.01.2017 – Державна служба України з безпеки на транспорті, головний спеціаліст

24.01.2017 – 10.11.2017 – КП «Київтранспарксервіс», спеціаліст юридичного відділу, начальник юридичного відділу

На даний час тимчасово не працює

Пасічник Дмитро Дмитрович. Освіта вища, магістр з фінансів.

Стаж роботи на керівних посадах – понад  6 років.

05.03.2007 – 04.07.2008 – Державна податкова інспекція у Голосіївському районі, старший державний податковий ревізор

01.08.2008 – 12.05.2015 – ТОВ «Мрія», заступник директора

13.05.2015 – 23.07.2015 –Київський обласний військовий комісаріат, головний спеціаліст мобілізаційного відділення

01.08.2015 – 31.08.2015 – ТОВ «Авто-Перспектива», заступник директора

Тимчасово не працює

Пшеничнюк Олександр Васильович. Освіта вища, спеціаліст. Спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 2 роки.

01.08.1992 – 31.07.2009 – служба в органах внутрішніх справ

31.01.2011 – 22.11.2011 – ДП ВАТ «Київхліб «Хлібокомбінат №11», начальник охорони

03.12.2012 – 25.10.2013 – ТОВ «Грінко-Київ», в.о. начальника

28.09.2015 – по теперішній час  ТОВ «Транспортна компанія «САТ», фахівець

Радько Григорій Артемович. Освіта вища, спеціаліст. Спеціальність «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Освіта вища, Магістр Управління у сфері правопорядку.

Стаж роботи на керівних посадах – понад 10 років.

01.10.1978 – 30.12.2005 - Управління податкової міліції ДПА у м. Києві, служив в органах внутрішніх справ та податкової міліції м.Києва

28.09.2006 – 11.09.2009 – ТОВ «Вулкан», директор

16.02.2010 – 26.07.2017 – ТОВ « Охоронна агенція «Град»», генеральний директор

27.07.2017 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», начальник Служби з безпеки та контролю якості надання послуг

Сагуйченко Євген Олександрович. Освіта вища, спеціальність «Ветеринарна медицина», кваліфікація – «Лікар ветеринарної медицини».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 5 років.

01.03.2004 – 30.08.2005 – Дарницький районний центр зайнятості

01.10.2005 – 25.01.2006 – ЗАТ «Страхова компанія «Крос Клаль», менеджер із збуту страхових послуг

03.12.2007 – 03.11.2008 – ТОВ « МСпром», директор з економіки

03.08.2009 – 30.09.2009 - КП «Дніпро-парксервіс», заступник директора

01.10.2009 – 11.11.2011 - КП «Дніпро-парксервіс», заступник директора

01.12.2011 – 03.05.2012 - КП «Київтранспарксервіс», головний спеціаліст

20.11.2013 – 10.11.2015 - ПАТ «Укрвторчормет», директор з розвитку

28.04.2016 – по теперішній час - КП «Київтранспарксервіс», перший заступник директора

Салобаєнко Денис Ігоревич. Освіта вища, спеціальність - «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

Спеціальність - «Фінанси», кваліфікація – «Спеціаліст з фінансів».

Стаж роботи на керівних посадах – понад  17 років.

01.08.1995 – 26.12.1997 – ТОВ «Фарма - Кор», програміст

10.01.1998 – 24.05.1999 – Компанія «Атлант», директор

26.05.1999 – 31.08.2000 – ДП «Компанія «Дніпропромінвест», юрист-консультант

01.09.2000 – 11.01.2002 – ТОВ «Юрбізнесреєстр», юрисконсульт

14.01.2002 – 03.04.2006 – ЗАТ «Євроазіатська пивна група», виконавчий директор

18.12.2002 – 30.03.2007 – ДП «Харківпаб», директор

02.04.2007 – 17.06.2010 –ТОВ «Управління нерухомості», заступник директора з правових питань

18.06.2010 – 24.06.2011 – ТОВ «Ореола», виконавчий директор

29.06.2011 – 28.11.2014 – КП «Київтранспарксервіс», перший заступник директора

30.01.2015 – 10.08.2015 – ПАТ «Нововодолазький молокозавод», заступник директора

16.09.2015 – 11.07.2016 – ТОВ «Буринський молокозавод», начальник відділу

28.07.2016 – 28.04.2017 – ТОВ «Київ Інвест Груп», заступник директора

01.05.2017 по теперішній час- ТОВ «Київ Бізнес Груп», заступник директора

Сінельник Валерій Миколайович. Освіта вища, спеціальність «Облік і аудит», кваліфікація – «Економіст-бухгалтер»

Освіта вища, спеціальність «Державне управління», Магістр державного управління.

Стаж роботи на керівних посадах – понад 13 років

03.08.1998 – 17.04.2000 – ВАТ «Сумихімпром», бухгалтер

18.04.2001 – 17.10.2005 – Головне управління економіки обласної державної адміністрації, головний економіст», начальник відділу

19.11.2005 – 21.02.2006 – перебував на обліку в Сумському міськцентру зайнятості

04.05.2006 – 06.10.2014 – Константинівський державний хімічний завод, начальник відділу, заступник директора

квітень.2014 – по теперішній час ПП «Дослідно-випробувальний центр», директор

Скорина Євген Олександрович. Освіта вища, спеціальність «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація – «Магістр-електромеханіки(в гірництві)».

Стаж роботи на керівних посадах – понад 3 років

19.08.2008 – 16.10.2009 - КП «Київське інвестиційне агентство», головний спеціаліст

19.10.2009 – 21.01.2010 - Головне Управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головний спеціаліст, 13 ранг державного службовця

22.01.2010 – 28.04.2010 - КП «Київське інвестиційне агентство», начальник відділу

29.04.2010 – 09.06.2010 – Головне Управління з питань торгівлі та побуту  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головний спеціаліст

01.07.2010 – 25.08.2010 - КП «Київське інвестиційне агентство», начальник відділу

01.09.2010 – 02.10.2013 – ТОВ « Єдиний офіс», заступник директора, генеральний директор

17.07.2017 – по теперішній час – КП  «Київтранспарксервіс», заступник директора

Чумаченко Олександр Анатолійович. Освіта вища, спеціальність - «Пожежна безпека», кваліфікація – «Інженер з профілактичних робіт»

Стаж роботи на керівних посадах – понад  1 рік

13.08.2010 – 11.02.2011 – Іноземне підприємство «1+1 Продакшн», водій

12.07.2012 – 02.08.2012 – ТОВ «ЕКСІСТ Україна», менеджер в оптовій торгівлі

03.12.2012 – 22.04.2014 - Іноземне підприємство «1+1 Продакшн», лінійний продюсер

04.06.2014 – 13.10.2014 – ТОВ «Сатурн Дистрибьюшн», торговельний агент

03.11.2014 – 04.02.2015 – ТОВ «Нова Пошта», керівник відділення

13.02.2015 – 06.11.2015 – ГУМВС України у Луганській області, служба в органах внутрішніх справ України

11.01.2017 – по теперішній час - ТОВ «Нова Пошта», начальник представництва філії

 

Всі новини

© 2011–2017 | Команда ДА