Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Виборчий список ДемАльянсу до Київради

00:00, 28.09.2015

Автор: Адміністратор

Новина

ДемАльянс подав документи до Київської міської виборчої комісії на реєстрацію списку для участі у виборах депутатів Київської міської ради.

До уваги громадськості виборчий список ДемАльянсу:

Перший кандидат у списку – Гацько Василь Миколайович, 18.09.1982

Голосіївський район

Округ №1: Пушкар Ігор Іванович, 19.08.1973

Округ №3: Олефір Андрій Євгенійович, 14.05.1980

Округ №4: Сагайдак Тетяна Віталіївна, 16.12.1982

Округ №5: Іванюк Анна Леонідівна, 14.01.1985

Округ №6: Терлецький Олег Романович, 01.09.1974

Округ №7: Кропта Руслан Віталійович, 04.08.1978

Округ №8: Альїд Філіп Наджибович, 13.03.1992

Округ №9: Кур Тетяна Валеріївна, 31.05.1977

Округ №10: Щепіна Міла Сергіївна, 05.08.1979

Дарницький район

Округ №11: Волошина Інна Вікторівна, 26.03.1981

Округ №12: Барило Сергій Володимирович, 29.08.1982

Округ №16: Надопта Володимир Володимирович, 05.10.1991

Округ №17: Литвиненко Юлія Іванівна, 06.07.1990

Округ №19: Павловська Катерина Ігорівна, 01.01.1984

Округ №20: Підскальна Оксана Михайлівна, 14.08.1991

Округ №21: Мазуренко Ярослав Анатолійович, 06.07.1981

Округ №23: Сідляренко Андрій Ігорович, 04.05.1987

Округ №24: Головнов Олексій Валентинович, 18.11.1991

Деснянський район

Округ №34: Панов Максим Вікторович, 30.09.1985

Округ №37: Гаген Антон Сергійович, 01.09.1989

Округ №40: Башук Віктор Олегович, 17.02.1990

Дніпровський район

Округ №44: Мазуренко Олександр Петрович, 06.04.1983

Округ №47: Паренюк Альбіна Вільямівна, 18.11.1963

Округ №48: Фадєєв Олександр Євгенович, 10.06.1971

Округ №49: Моргунський Максим Васильович, 22.04.1968

Округ №50: Пирогов В'ячеслав Ігорович, 10.09.1993

Округ №51: Федченко Дарія Сергіївна, 20.09.1989

Округ №54: Хрутьба Андрій Сергійович, 13.12.1982

Округ №55: Городенська Мирослава Миколаївна, 01.03.1980

Округ №56: Вербецький Олександр Володимирович, 02.07.1988

Округ №57: Давидич Віктор Сергійович, 19.09.1986

Оболонський район

Округ №63: Фурса В’ячеслав Вікторович, 21.05.1980

Округ №64: Авлохов Максим Михайлович, 08.06.1980

Округ №66: Ліфанова Юлія Валеріївна, 04.02.1971

Округ №67: Тіменко Анатолій Юрійович, 23.09.1987

Округ №69: Яригін Сергій Валентинович, 29.10.1966

Округ №70: Педай Олена Анатоліївна, 08.09.1965

Печерський район

Округ №71: Марценюк Олексій Еразмович, 30.10.1981

Округ №73: Барський Григорій Львович, 21.12.1960

Округ №74: Пальнюк Віктор Васильович, 08.08.1988

Округ №75: Коломієць Євген Васильович, 10.11.1986

Подільський район

Округ №76: Чулков Дмитро Олександрович, 05.08.1982

Округ №77: Єрмакова Катерина Миколаївна, 06.04.1987

Святошинський район

Округ №85: Калніболотський Максим Вадимович, 05.06.1968

Округ №89: Курман Ірина Анатоліївна, 18.11.1973

Округ №90: Ковальчук Олександр Іванович, 25.02.1969

Округ №91: Тарасенко Володимир Миколайович, 16.05.1971

Округ №93: Яренко Артем Сергійович, 31.10.1990

Округ №94: Бугаєнко Олег Олександрович, 01.12.1978

Округ №95: Сандугей Ігор Вікторович, 07.05.1986

Округ №96: Міхальова Ірина Анатоліївна, 13.01.1972

Округ №97: Шиманський Євгеній Львович, 17.05.1982

Соломянський район

Округ №98: Мирончук Яна Ігорівна, 04.12.1991

Округ №99: Черкасенко Максим Леонтійович, 15.10.1976

Округ №100: Бартовщук Василь Васильович, 26.12.1982

Округ №101: Осмоловська Вікторія Григорівна, 08.10.1974

Округ №102: Данилюк Андрій Андрiйович, 26.06.1991

Округ №103: Макаров Сергій Валерійович, 26.06.1979

Округ №104: Валєєва Ольга Іванівна, 30.03.1974

Округ №105: Біленко Олександр Олександрович, 31.08.1994

Округ №106: Димитров Владислав Юрійович, 10.08.1983

Округ №107: Ширченко Анастасія Анатоліївна, 05.01.1993

Округ №108: Слободянюк Інна Сергіївна, 10.02.1988

Округ №109: Морозова Христина Олегівна, 31.03.1990

Округ №110: Осипчук Марія Геннадіївна, 25.09.1994

Шевченківський район

Округ №111: Омельянчук Олексій Володимирович, 08.12.1977

Округ №112: Колесник Роман Андрійович, 18.08.1990

Округ №113: Вощанов Родіон Ігорович, 26.04.1993

Округ №114: Гвоздік Ольга Станіславівна, 04.12.1991

Округ №115: Соловей Ігор Анатолійович, 09.08.1987

Округ №116: Мамедов Максим Борисович, 13.10.1992

Округ №117: Дзіковська Діана Володимирівна, 08.08.1979

Округ №118: Гарбут Євгеній Костянтинович, 18.08.1987

Округ №119: Шубін Леонід Леонідович, 06.07.1959

Округ №120: Гунько Олеся Михайлівна, 11.01.1980

 

Дізнатися межі округів можна на сайті ЦВК.

Детальнішу інформацію про кандидатів незабаром можна буде дізнатись з виборчого сайту ДемАльянсу.

 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА