ПІСЛЯ ТАКОГО ТІЛЬКИ ПОВНА ЛЮСТРАЦІЯ!

В інтернеті "цунамі" інформації і питань про БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ міліції в розслідуванні вбивств і антилюдської діяльності влади за останні місяці і особливо останнього тижня.
Так от, дорогенькі мої друзі та вся інтернетна спільното! Хочу поділитися з Вами своїм сьогоднішнім досвідом.
Наша команда активістів із Демократичного Альянсу пікетувала МВС України на вул. Богомольця в Києві з вимогою арештувати горезвісного Жиліна, Добкіна і Кернеса. Прийшло нас до МВС десь осіб 150. Люди скандували "ДОБКІН, КЕРНЕС, ЖИЛІН - ПІДАРЕШТ!".
Нам пообіцяли, що до нас вийде начальник відділу по зв'язках з громадськістю. Чекати довелося довгенько і я вирішив погрітися в приміщенні КПП Міністерства. Міністерські мєнти-охоронці вдають, що вони "з Народом", навіть запропонували стати біля батареї. Але згодом я став свідком НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВОЇ ПОДІЇ!
До КПП з середини двору МВС зайшло троє молодиків дивного вигляду (пристойно одягнені і явно не мєнтовського вигляду), в руках тримаючи кульки, наповнені одежею. Вони зупинилися біля тукрнікету і почекали, поки їх пропустять. Пройшовши через турнікет не використовуючи жодних електронних перепусток, вони зупинилися біля вихідних дверей на вулицю. Хлопці побачили наш пікет. І от їхня розмова:
Перший:
- Влад, а чьо там такоє творітся на уліце?
Другий:
- Та майданутиє снова прішлі с какімі то требованіямі.
Перший:
Ну бл...ь стрьомно виходіть. (під час нашого пікету виходило і заходило дуже багато працівників МВС в формі і без)
Третій:
- та ну єго на х... через майдаунов проходіть, ето опасно.
Почали шукати бокових виходів на КПП. До них підійшов один із мєнтів, що там чергував і сказав:
- здєсь другіх виходов нєту, іді на задній виход і там тєбя випустят, а здесь нє суйтєсь...
Вони підійшли знову до турнікету, їм його відчинили і вони пройшли на територію МВС...
На моє запитання хто це такі, мєнт відповів - працівники. На прохання сказати їхні імена - він сказав, що не знає, також він не знав, в якому відділі вони працюють, та хто в них керівник.
А чому є ви їх пропускаєте вільно? - питаю я. Він мені відповів, що в них в одежі зашиті ЕЛЕКТРОННІ ПЕРЕПУСТКИ!?!?!?
От, шановні, що твориться! Ці молодики-бандюки, яких ми звикли називати "тітушки", базуються безпосередньо в МВС!!!
Читаю тут про те, що потрібно мобілізовувати міліцію, щоб не почалося хаосу! Але людоньки в самому лігві мєнтовському баньдюки засіли!!! Вони там в повній безпеці!
Хто має Жиліна арештовувати??? Ті, що пригріли баньдюків, ймовірно його псів, що в Києві працюють? І що, про це не знають інші працівники МВС? Про це не знають керівники середньої ланки? ЇХ ВСІХ ПОТРІБНО ВИГАНЯТИ ПОГОЛОВНО!!!
ТІЛЬКИ ПОВНА ЛЮСТРАЦІЯ!
P.S. На мою гадку, подібне твориться в кожному міністерстві сьогодні, де міністерські "криси" пригрівають ще ті чи інші "дєла" старого режиму! А може, на щось ще надіються....?