Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Артем РОМАНЮКОВ

Член Правління

Лідер

Артем Романюков

Народився 14 квітня 1983 року у м. Чехов в родині військового. У віці трьох років разом з сім’єю переїхав до м. Дніпро.

З 2000 по 2006 рр. отримав дві вищі технічні освіти за спеціальністю “Гідроаеродинаміка” та “Інформаційні керуючі системи і технологіїї”, обидві у Дніпровському національному університеті.

Інженер-програміст, у 2006 році заснував власний бізнес у сфері проектування, монтажу та обслуговування інженерних мереж.

Весь час після закінчення університету у якості здобувача навчався в аспірантурі Національного гірничого університету та суміщав основну роботу з науковою діяльністю на посаді наукового співробітника кафедри Гірничих машин та інжинірингу, де працював над дисертацією у сфері глибоководного видобутку корисних копалин.

З дитинства захоплюється музикою, грає партію гітариста в українському рок-гурті “Маса Причин”.

У 2013 році, під час Революції Гідності відчув поклик до активної громадської діяльності, тому вирішив радикально змінити рід занять – поступово залишив бізнес та вже у 2014 став одним з засновників громадської ініціативи “Громадський Контроль”, яка згодом стала офіційною громадською організацією “Платформа Громадський Контроль”. Основний профіль діяльності ГромКонтролю – боротьба з корупцією на рівні м. Дніпро та області. За короткий час існування організації вдалося виконати десятки успішних кейсів, серед яких прийняття міськрадою Дніпра рішення про обов’язкове оприлюднення величезного переліку документів, які раніше були недоступні, викриття та призупинення низки корупційних схем топ-чиновників міста та запровадження системи відкритих електронних держзакупівель у місті та області.

У 2014 році вступив до лав політичної партії ДемАльянс, де знайшов свою другу сім’ю – людей, об’єднаних спільною метою та ідеологією та на власному досвіді переконався, що ДемАльянс – це справжня партія, яка будує в Україні політику нової якості.

У 2016 році був обраний до Ради громадського контролю при НАБУ. Навчається на Магістерськй програмі з публічного адміністрування в Українському Католицькому університеті.

© 2011–2017 | Команда ДА