Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Вікторія ПТАШНИК

Співголова ДемАльянсу

Лідер

Вікторія Пташник

Народний депутат України, позафракційна.

Член Комітету з питань економічної політики, член Конституційної комісії, член Ради з питань судової реформи при Президентові України, член міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти», Співголова партії «Демократичний Альянс».

Професійний досвід Вікторії на юридичному ринку складає більш, ніж 10 років. За версією VII та VIII Юридичної премії (2013 та 2014 роки), Вікторія увійшла в п’ятірку найкращих юристів у сфері конкурентного права.

З листопада 2014 року є народним депутатом України. У Верховній Раді зосереджена на реформуванні антимонопольного законодавства, вона є ініціатором ряду проектів законів у цій сфері, а також автором частини Коаліційної угоди, що стосується антимонопольної реформи.

Вікторія домоглася прийняття ряду законопроектів власного авторства у сфері конкуренційного законодавства: про публікацію рішень АМКУ (Закон #782-VIII) та щодо підвищення вартісних показників у справах про концентрацію (Закон #935-VIII).

Також бере участь у реформуванні корпоративного законодавства, вона є ініціатором ряду проектів, спрямованих на дерегуляцію, покращення бізнес-клімату та впровадження найкращих Європейських практик в Українське законодавство. У даній сфері, зокрема, прийнято Закон, одним із співавторів якого є Вікторія, про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг) #4496.

Крім того, Вікторія залучена до судової реформи та напрацювання законопроектів у сфері децентралізації, ініціювала ряд проектів законів, спрямованих покращити рівень захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Вікторія активно співпрацює з представниками бізнесу та експертами, залучаючи їх до ключових реформ та законотворчої діяльності.

Контакти: [email protected]

© 2011–2017 | Команда ДА