Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Вікторія ПТАШНИК

Співголова ДемАльянсу

Лідер

Вікторія Пташник

Співголова партії ДемАльянс

Позафракційний народний депутат України

Член Комітету з питань економічної політики

Член Конституційної комісії

Член Ради з питань судової реформи при Президентові України

Професійна та громадська діяльність:

Професійний досвід Вікторії на юридичному ринку складає більш, ніж 10 років. З листопада 2014 року Вікторія є народним депутатом України, у Верховній Раді зосереджена на реформуванні антимонопольного законодавства, є автором частини Коаліційної угоди, що стосується антимонопольної реформи.

Вікторія ініціювала ряд законопроектів у сфері конкуренційного законодавства, покликаних створити сприятливі умови для ведення бізнесу та підвищити інвестиційну привабливість України, зокрема, проект про публікацію рішень АМКУ (прийнятий в цілому як Закон #782-VIII) та проект щодо підвищення вартісних показників у справах про концентрацію (прийнятий в цілому як Закон #935-VIII).

Пані Пташник також бере участь у реформуванні корпоративного законодавства, вона є ініціатором ряду проектів, спрямованих на дерегуляцію, покращення бізнес-клімату та впровадження найкращих Європейських практик в Українське законодавство. У даній сфері, зокрема, прийнято в цілому як Закон #1724-VIII проект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг).

Крім того, Вікторія залучена до конституційного процесу, судової реформи та напрацювання законопроектів у сфері децентралізації, ініціювала ряд проектів законів, спрямованих покращити рівень захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Вікторія активно співпрацює з представниками провідних бізнес-асоціацій, професійних організацій та експертного середовища, залучаючи їх до ключових реформ з метою напрацювання системних змін до законодавства.

Визнання та нагороди:

За версією VII та VIII Юридичної премії (2013 та 2014 роки), Вікторія увійшла в п’ятірку найкращих юристів у сфері конкурентного права.

Згідно з рейтингом РПР за підсумками I-IV сесій, посіла 7 місце у ТОР-10 законотворців-реформаторів.

Контакти: [email protected]

 

© 2011–2017 | Команда ДА