Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Запорізький ДемАльянс бореться з незаконною забудовою привокзальної площі

00:00, 05.03.2015

Автор: Адміністратор

Новина

Активісти партії "Демократичний Альянс" виступили проти незаконного будівництва торгового центру прямісінько перед головним входом до залізничного вокзалу "Запоріжжя-1".

Будівництво на площі перед головним залізничним вокзалом "Запоріжжя-1" розпочалося в новорічні свята, коли більшість державних структур вихідні, а люди відпочивають. Буквально за кілька днів довкола об’єкту звели огорожу, яка і привернула до себе увагу активістів запорізького Демальянсу. Паспорту будівництва чи будь-якої іншої інформації про роботи та забудовника не розмістили.

В той же час, в офіційному листуванні, як повідомили департамент архітектури, Міськрада та ДАБІ, на об’єкті просто ведеться реконструкція каналізаційних мереж, що не відповідало дійсності, принаймні з огляду на будівельні роботи.

Як виявилось пізніше, демальянсівці не дарма звернули увагу на даний об`єкт. Роботи велися активними темпами і вже за кілька тижнів спорудили близько 20 палей для їх подальшого залиття бетоном.

Демальянс направив запити до міскради, державної архітектурно-будівельної інспекції, та міського управління будівництва та архітектури.

Після численних уточнюючих звернень до департаменту архітектури, все ж вдалось з`ясувати, що на привокзальній площі орендар планує будівництво зупинкового комплексу, який фактично є повноцінним торговим центром. В той же час, за повідомленням департамент архітектури жодного дозволу на будівництво фірмі-замовнику ДП "СВ-дім" ТОВ "Стройіммосистем" не надавалося. До того ж, ця ж компанія раніше намагалися збудувати торговий центр поряд із залізничним вокзалом. Але через недостатність фінансування будівництво не завершила, тож з іншої сторони вокзалу гостей міста вже більше п’яти років зустрічає кількаповерховий довгобуд.

Завдяки викликаному активістами ДемАльянсу широкого суспільного резонансу, численним публікаціям у ЗМІ будівництво зупинилося, а замовник засипав котлован. До компетентних органів направленні звернення з вимогою знести огорожу з огляду на відсутність дозвільних документів під час початку будівництва.

Огляд привокзальної площі з квадрокоптеру:

Проект та реальний стан будівництва іншого проекту ДП "СВ-дім" ТОВ "Стройіммосистем" біля залізничного вокзалу "Запоріжжя-1"


Прес-служба 

Запорізької обласної організації 

політичної партії “Демократичний Альянс”

[email protected]

Всі новини

© 2011–2017 | Команда ДА