Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

В Запоріжжі розповіли про справжнє обличчя російського банку

05:23, 17.04.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Запорізька організація партії Демократичний Альянс провела акцію, направлену на роз'яснення громадянам справжнього обличчя та завдання «Сбербанку Росії» в Україні.

З цією метою біля відділень «Сбербанку Росії» розвісили вказівники «Обережно, окупанти». Підставою для подібних дій стала структура власності банку, адже АТ «Сбербанк Росії» є 100% дочірнім банком ВАТ «Сбербанк Росії». В свою чергу, основним акціонером та засновником Сбербанку Росії є Центральний Банк Російської Федерації.

“Не потрібно бойкотувати продукцію та послуги пересічного бізнесу, коріння якого йде з Росії. Звичайні  громадяни по обидві сторони кордону не повинні ставати ворогами через хворобливі уявлення тимчасових керівників їхніх держав.

Та «Сбербанк Росії» не є приватним бізнесом як такий, оскільки фактично є державним, тож являється ресурсом для окупаційної політики чинної влади Росії”,  - розповідають члени Демократичного Альянсу в Запоріжжі.

Довідково:

АТ «Сбербанк Росії» є 100% дочірнім банком ВАТ «Сбербанк Росії». В свою чергу, основним акціонером та засновником Сбербанку Росії є Центральний Банк Російської Федерації.

Окрім цього, за повідомленням генпрокурора України Олега Махніцького, Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти “Сбербанку Росії” за підозрою у фінансуванні сепаратистських акцій в південно-східних регіонах.


Прес-служба

Запорізької обласної організації

політичної партії “Демократичний Альянс”

[email protected]
 
       

Всі новини

© 2011–2017 | Команда ДА