Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кандидат від Демократичного Альянсу у 221-му окрузі (Печерськ, Солом'янка, центр) Олексій МАРЦЕНЮК: Слово. Дія. Результат.

20:03, 09.10.2014

Автор: Адміністратор

Новина

26 жовтня відбудуться вибори до Верховної Ради України. Знайомтеся, кандидат у народні депутати від Демократичного Альянсу - Олексій МАРЦЕНЮК, що балотується по 221 округу (Печерськ, Солом'янка, центр) міста Києва.

Олексій МАРЦЕНЮК народився 30 жовтня 1981 року у місті Чернівці в простій українській сім'ї освітянина та бухгалтера. У 2003 році закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, отримав дипломи магістра та бакалавра фізики, обидва з відзнакою. Трудову діяльність розпочав у 2000 році на посаді лаборанта фізичного кабінету в Чернівецькому міському ліцеї №1. В 2001 та 2002 роках працював інженером-програмістом та майстром цеху у ВАТ «Чернівецький цукрозавод» (на сезонній основі). 

У 2004 році закінчив школу менеджменту Влерік (Vlerick Leuven Gent Management School, м. Гент, Бельгія), отримав диплом магістра загального менеджменту з відзнакою.

"Приблизно в кінці 2001-на початку 2002 року я прийняв рішення поїхати навчатися за кордон та кардинально змінити специфіку діяльності. У певний момент я зрозумів, що фізика і наука в цілому не можуть стояти, та й ніколи не стояли осторонь світових процесів, які відбуваються в Україні і в світі, таких як глобалізація, інформатизація, роздержавлення і приватизація, наростаюча хвиля злиттів та поглинань. Відповідно, і я вважав за необхіддне сильніше інтегруватися в ці процеси, епіцентр яких знаходився на Заході, не лише і не обов'язково як фізик. Я обирав серед управлінських спеціальностей, оскільки вони відкривали більше можливостей, за формулою best of the two worlds ("найкраще з обох світів"). Адже для того, щоб бути хорошим управлінцем  або успішним бізнесменом, потрібно мати відмінне розуміння як технічних, так і економічних складових", - розповідає кандидат від ДемАльянсу. 

Навчаючись в Бельгії на стику германської і романської культур, Олексій МАРЦЕНЮК мав чудову можливість взяти найкраще від обох - теж за формулою "best of the two worlds". Там він познайомився зі своїм майбутнім роботодавцем, випускником тієї самої школи та програми (але з різницею у 12 років). І з 2004 по 2005 рік працював інвестиційним аналітиком у бельгійському інвестиційному фонді. 

"Ми дуже органічно спрацювалися, я зайнявся запуском фонду приватних інвестицій, діяльність якого у підсумку сфокусувалася виключно на Україні. Це були 2004-2005 роки, наша Україна переживала неймовірний підйом після Помаранчевої Революції, і тоді весь менеджмент фонду, включно із засновником, перемістився до України", - додає Олексій МАРЦЕНЮК.

З 2005 по 2007 рік працював на різних посадах в інвестиційних банках ING Corporate Finance та Morgan Stanley в Лондоні (Великобританія). Британська столиця на той час була найкращим місцем для отримання досвіду в інвестбанківській сфері. Майбутній кандидат встиг попрацювати над різноплановими проектами як із Західних, так і зі Східних країн.

В кінці 2007-го, Олексій МАРЦЕНЮК в пошуках духовних цінностей відправився до Індії. Причому, подорож пролягала сушею - прадавнім Шовковим Шляхом.

"Сама дорога зайняла близько трьох місяців - лише в Ірані та Пакістані я провів більше місяця. І, знаєте, ця мандрівка назавжди укріпила розуміння того, наскільки величезним є потенціал України. У нас є все те, про що люди в більш віддалених куточках планети можуть лишень мріяти. Тому, після побаченого, я з новою енергією повернувся на рідну землю".

Після повернення в Україну наш кандидат занурився у сферу інвестиційної діяльності. З 2009 по 2010 рік – начальник відділу корпоративного розвитку в ЗАТ «Смарт-холдинг» місто Київ. З 2010 року по сьогоднішній день працює менеджером проектів ТОВ «ІстВан». Основні компетенції: відновлювальна та традиційна енергетика, металургія, медіа та інтернет тощо.

Олексій МАРЦЕНЮК з власного досвіду зауважує, що в Україні та інших пострадянських країнах діяльність корпорацій та фінансових інститутів надто заполітизована. В нашій державі зусилля більшості топ-менеджменту сконцетровані на політичних зв'язках та близькості до чиновників, що ухвалюють рішення. А про олігархів годі і казати. Ще одна визначальна деталь - на Заході роль персональних асистентів, секретарів не є настільки ключовою, як це є у нас. Цей інститут в Україні має колосальний вплив на процеси в наших компаніях, "доступ до тіла" вирішує практично все. 

"На мій погляд, в нашій країні слід повністю перезавантажити еко-систему ведення бізнесу. Це вдалось грузинам, вийде і в нас. З певною гордістю бачу, що за час Майдану та військових дій, в нас сформувалась критична маса принципових та чесних людей, що готові брати на себе відповідальність. Ці люди - це ми з вами, і ми вже не випустимо ситуацію з-під контролю, як в 2004-му."

Активний житель Печерського району МАРЦЕНЮК Олексій є членом неформального об’єднання Самоврядування ПЕЧЕРСЬК - спільноти небайдужих жителів Печерську.

"Не тільки хочу, але й мушу використати набутий за кордоном досвід для якісних змін у моїй рідній країні. В мене росте син, і це по-справжньому мотивує змагатись за кращу Україну". 


Прес-служба

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА