Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Ольга Гвоздік
Посада: Член Бюро

Лідер

Член бюро Київської міської організації

Напрям роботи: містобудівна діяльність (протидія незаконним забудовам); реформування системи загальної середньої освіти ( прозоре надходження  фінансів від батьків, держави та місцевих бюджетів до навчальних закладів); місцева демократія (місцева ініціатива, загальні збори)

Має дві вищі освіти: економічну та державна служба. Працює в юридичній компанії. З 2016 року помічник народного депутата України на громадських засадах.

Після місцевих виборів до Київради у 2014-му році приєдналася до команди ДемАльянсу. Понад два роки обіймала посаду члена Бюро Шевченківської районної організації.

Отримала сертифікати про закінчення освітніх проектів: 2014 рік - Вища політична школа (за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні), 2015 рік- Школа депутатів місцевих рад (за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина)

На місцевих виборах у 2015-му році балотувалася до Київради по 114-му округу, мікрорайон Татарка.

«Для мене ДемАльянс став поштовхом до особистих змін, орієнтиром на інші життєві цінності.  Я вперше побачила партію, де люди працюють на волонтерській основі, і не важливо, яку посаду ти при цьому обіймаєш в структурі партії: ти можеш бути головою міського осередку, чи просто допомагати роздавати листівки та газети. Я спостерігала, що головним мотиватором для волонтерської роботи є бажання до змін, і відповідальність за свої дії перед людьми. Я вперше побачила партію, де політичні рішення не диктуються згори керівництвом, а приймаються колегіально. Тут справжня маленька демократія, де кожен член партії, дійсно має голос і впливає на рішення. Я вперше побачила партію, яка фінансується громадськістю, і відкрито звітує за кожну витрачену копійку. Тут немає грошей олігархів чи грошей брудного бізнесу, а отже тут не лобіюють їх інтереси. Тут збираються експерти і майбутні експерти, що працюють над проектами у сфері міського транспорту, урбаністики, захисту архітектурних пам’яток, освіти, ОСББ. Якщо великі зміни в країні, це результат від маленьких змін сьогодні, то зміни навколо себе я вже почала»

Контакти:

Facebook

[email protected]

 

 

Всі лідери осередку

© 2011–2017 | Команда ДА